Access denied for user: 'elektroi@%' to database 'elektroi' ElektroInstalacje.Info- Instalacje elektryczne,Elektrotechnika,Forum. - News

Lubię to !

Polecane

Access denied for user: 'elektroi@%' to database 'elektroi'Wyłącznik różnicowoprądowy
Wyłącznik różnicowoprądowy 25A
Zobacz gdzie kupić najtaniej !

Podobne serwisy

E-majsterkowicz -czyli majsterkowanie , inspiracje , pomysły, przydatne narzędzia.

Polecane...

Konkurs. Wygraj nagrody!

Zasilacz awaryjny APCJeśli używasz zasilacza awaryjnego marki APC z serii SMART lub BACK-UPS weź udział w konkursie wygraj atrakcyjne nagrody. Do wygrania: 5 zasilaczy awaryjnych serii BACK-UPS PRO Model BR550GI oraz 15 listew przeciwprzepięciowych SurgeArrest model PH6T3.

Lokalizator przewodów w ścianach budynków MS6818

Lokalizator przewodów w ścianach budynków MS6818

Z przyjemnością informujemy o pojawieniu się ofercie Tomtronix zaawansowanego trasera przewodów MS6818. Przyrząd składa się z dwóch części Nadajnika oraz Odbiornika. Głównym zastosowaniem trasera jest lokalizowanie tras przewodów w ścianach i posadzkach budynków. Przyrząd MS6818 pozwala na lokalizowanie przerw przewodów w ścianach, w czynności lokalizowania uszkodzeń niezwykle pomocna jest funkcja regulacji czułości odbiornika. Specjalny kształt czujnika odbiornika umożliwia precyzyjne trasowanie przewodów, a nawet pozwala na wyszukiwanie miejsc uszkodzeń kabli grzewczych w posadzkach.

 

Nowa wersja programu XL-Pro³

Nowa wersja programu XL-Pro³

Dostępna jest nowa, udoskonalona wersja programu do projektowania rozdzielnic: XL-Pro³, wzbogacona o najnowszą ofertę produktową Legrand Polska. Oprogramowanie pomaga w sporządzeniu dokumentacji projektowej rozdzielnic elektrycznych wraz z tworzeniem schematu, szkicami i rozmieszczeniem aparatów w rozdzielnicy oraz kosztorysem.

10kV megaomomierza firmy HT-ITALIA

10kV megaomomierza firmy HT-ITALIA

Z przyjemnością informujemy o pojawieniu się w naszej ofercie 10kV megaomomierza firmy HT-ITALIA. Przyrząd HT7052 to profesjonalny miernik rezystancji izolacji z napięciem testu programowanym do 10kV z krokiem 25V. Zapewnia automatyczny pomiar wszystkich wskaźników izolacji: Wskaźnika Polaryzacji (PI), Współczynnika Absorpcji Dielektryka (DAR), Współczynnik Rozładowania Dielektryka (DD) oraz test narastającym napięciem (RAMP). Przyrząd jest dedykowany do zastosowań przemysłowych. Posiada matrycowy wyświetlacz LCD zapewniający łatwość odczytu wyników oraz wszystkich parametrów pomiaru. Obsługa jest prosta i intuicyjna, pozwala na użytkowanie przez operatora bez konieczności specjalnego szkolenia. Wyniki pomiarów mogą być magazynowane w przyrządzie i przesyłane do PC do późniejszej analizy. 

Okresowe badania i pomiary elektryczne w przemyśle

Okresowe badania i pomiary elektryczne w przemyśle

W publikacji znajdziesz szereg informacji o instalacjach i urządzeniach do 1 kV. Poradnik opracowano na podstawie wymagań norm , jakie muszą spełniać instalacje i urządzenia niskiego napięcia. Dzięki tej publikacji poznasz m.in.:

- przepisy prawne związane z wykonywaniem sprawdzeń instalacji i urządzeń

- wymagania normy PN-HD 60364-4-41:2009

- instalacje elektryczne niskiego napięcia

- pomiary wielkości elektrycznych

- pomiar rezystancji uziemienia uziomu

- pomiary natężenia oświetlenia

- badania sprzętu ochronnego

- sporządzanie protokołów z pomiarów zgodnie z przepisami i normami.

Ile narzędzi mieści się w nowych szczypcach Knipex?

Szczypce KnipexNowy 13 model szczypiec do prac elektroinstalacyjnych Knipex jest już w akcji. Wszedł na rynek pod hasłem Innowacje 2012. Zapytaliśmy specjalistów ze sklepu ProfiTechnik, o to, czy jest możliwe pogodzenie w jednym narzędziu kilku funkcjonalności na raz - dotąd do każdego zadania producenci oferowali osobne narzędzie.

Nowy lokalizator kabli Sonel LKZ-1000

Lokalizator kabli Sonel LKZ-1000Lokalizator LKZ-1000 to urządzenie dedykowane do wyszukiwania kabli i innych infrastruktur podziemnych. Zestaw nadajnik, odbiornik i akcesoria pozwala na lokalizację zarówno obiektów metalowych (kable), jak i nieprzewodzących prądu (rury PVC, betonowe, itp). Można używać tylko odbiornika lub odbiornika i nadajnika (tryby selektywne), podczas pracy z nadajnikiem dodatkowo mierzona jest głębokość położenia obiektu. 

Przeczytaj również

Łap okazję !

Wygenerowano w sekund: 0.37
12,454,743 unikalne wizyty
Access denied for user: 'elektroi@%' to database 'elektroi'Access denied for user: 'elektroi@%' to database 'elektroi'