Access denied for user: 'elektroi@%' to database 'elektroi' ElektroInstalacje.Info- Instalacje elektryczne,Elektrotechnika,Forum. - Artykuły: Jak znaleźć pracę w Anglii.

Lubię to !

Polecane

Access denied for user: 'elektroi@%' to database 'elektroi'Automat schodowy
Automat schodowy
Zobacz gdzie kupić najtaniej !

Podobne serwisy

E-majsterkowicz -czyli majsterkowanie , inspiracje , pomysły, przydatne narzędzia.

Polecane...

Access denied for user: 'elektroi@%' to database 'elektroi'

Jak znaleźć pracę w Anglii.

Praca dla elektryka w Anglii

Gdzie szukać pracy ?

    Jest kilka różnych sposobów na znalezienie pracy dla elektryka za granicą. Nieraz jest to żmudna robota lecz nie należy się wcześnie poddawać. Pamiętajmy, że to my szukamy pracy a nie ona nas !
    Oto kilka sposobów które znam :

1. Jobcentre - czyli angielski Urząd Pracy. Wystarczy odwiedzić stronę www.jobcentreplus.gov.uk Wpisujemy miasto lub okolice w której chcemy pracować, pozycję o którą się ubiegamy i pojawia nam się lista dostępnych ofert. Jeśli jesteśmy już w Anglii, można wybrać się do Jobcentre osobiście gdzie pracy szukamy na dotykowych monitorach. Wybraną ofertę możemy wydrukować. Na miejscu można skorzystać z darmowego telefonu, zadzwonić do pracodawcy i umówić się na "interview".


2. Yellow Pages - odpowiednik Panoramy Firm. W środku możemy znaleść mnóstwo adresów firm elektrycznych. Wysyłamy więc swoje CV listem bądź pocztą elektroniczną. Oczywiście nic nie stoi na przeszdkodzie by wybrać się do firmy i osobiście złożyć podanie. Yellow Pages jest dostępne w wersji drukowanej jak również na stronie www.yell.com
Katalog Yellow Pages

3. Agencje rekrutacyjne (Recruitment agency) - bardzo tutaj popularne. Każda agencja specjalizuje się w jakimś kierunku. Jedna rekrutuje pracowników do magazynów, druga do produkcji żywności, trzecia do prac biurowych. Jeśli zależy Ci na pracy jako elektryk szukaj agencji rekrutujących pracowników przemysłowych np. spawaczy, operatorów CNC lub inżynierów.
Agencja z ofertami pracy

4. Google - jeśli nie masz dostepu do internetu możesz skorzystać z kafejki bądź zapisać się do biblioteki gdzie internet jest za darmo. Wpisując w google odpowiednie hasła z miastem w którym się aktualnie znajdujemy napewno natrafimy na coś interesującego przykład 1, przykład 2. Potem zostaje nam już tylko wysyłać CV i wysyłać i wysyłać i ...
 
 5. Lokalne gazety oraz strony internetowe - lokalną gazetę można kupić za 50p. Każde większe miasto ma swoją stronę w internecie, warto rozejrzeć się pod zakładką "job" lub "local jobs".
 

 


Mam nadzieję, że tych kilka wskazówek przyda się wam w przyszłości.
W następnej części przedstawimy i omówimy przykładowe oferty dla elektryków dostępne na tutejszym (angielskim) rynku pracy.Przeczytaj również

Łap okazję !

Wygenerowano w sekund: 0.36
12,454,743 unikalne wizyty
Access denied for user: 'elektroi@%' to database 'elektroi'Access denied for user: 'elektroi@%' to database 'elektroi'